დიდუბის ავტოსადგური / Didube bus terminal

ს.ს. დიდუბის ავტოსადგურიდან გამსვლელი ტრანსპორტი

Didube bus terminal

TEL:  +995 32 2 34 49 24           ქ.თბილისი, კარალეთის #4  / Tbilisi, Karaleti str 4

+995 32 2 35 29 21

სალარო მარშრუტი / Direction გასვლის დრო / Time of departure გზის.ხ. / Duration ფასი/ Price GEL
6 საჩხერე / Sachkhere 8:00, 8:40, 9:10, 9:40, 10:00, 10:40, 11:30, 12:00, 13:00, 14:30, 16:30, 17:30, 18:00. 2–50სთ 10 ლ.
6 წყალტუბო / Tskaltubo 9:10, 13:00, 14:30, 16:00, 17:00, 18:00. 3–40სთ 12ლ.
6(1) აბასთუმანი / Abastumani 8:00,  9:45,  15:20 3–30სთ 14 ლ.
6 ახალციხე / Akhaltsikhe 10:30,  11:30,  17:30 3 სთ. 12 ლ.
6 ახალციხე–ვალე / Akhaltsikhe-Vale 12:30, 13:30 3–20სთ 12 ლ.
6 ახალციხე–უდე / Akhaltsikhe-Ude 11:50, 14:00 3–20სთ 12 ლ.
6 ახალციხე–ადიგენი / Akhaltsikhe-Adigeni 14:30 3–30სთ 12 ლ.
6 ახალციხე–ასპინძა / Akhaltsikhe-Aspindza 15:00, 18:30 4 სთ. 14 ლ.
6 ხაშური–სურამი / Khashuri-Surami 8:50–დან ყოველ 40წთ–ში ერთხელ, საღამოს 19:30–მდე. 2 სთ. 5 ლ.
6 ბაკურიანი / Bakurini 8:30 3 სთ. 10 ლ.
6 ბორჯომი / Borjomi 10:00, 12:00, 13:30, 14:30, 16:00, 18:00 2–30სთ 8 ლ.
6 ქარელი / Kareli 9:00, 10:00, 10:40, 11:20, 12:00, 12:40, 13:00, 13:20, 14:00, 14:40, 15:20, 16:00 , 17:20, 18:00. 1–30სთ 5 ლ.
3 ფცა–თამარაშენი / Ftsa-Tamarasheni 14:30 2 სთ. 5 ლ.
3 ზნაური–კნოლევი / Znauri-Knolevi 14:30 2 სთ. 5 ლ.
3 აგარა–აბანო / Agara-Abano 14:30 2 სთ. 5 ლ.
3 ფლევი–ტკოცა / Flevi-Tkotsa 16:30 2 სთ. 5 ლ.
3 გორი (ავტობუსი) / Gori (bus) 8:15–დან ყოველ 45 წთ–ში საღამოს 18:10–მდე 1–30სთ. 3 ლ.
3 გორი (მარშუტკა) / Gori (minibus) 8:00–დან ყოველ 30 წთ–ში, საღამოს 19:00–მდე. 1 სთ. 3 ლ.
3 ტყვიავი / Tkviavi 11:00–დან 12:00–მდე როცა შეივსება 2 სთ. 5 ლ.
3 აგარა–ბრეძა–ატოცი / agara-Bredza-Atotsi 13:00 1–30 სთ 5 ლ.
3 აგარა–ფცა–თამარაშენი / Agara-Ftsa-Tamarasheni 13:30 1–30სთ 5 ლ.
3 ორთუბანი / Ortubani 13:30 1–40სთ 5 ლ.
3 ყინწვისი / Kintsvisi 14:00 2 სთ. 5 ლ.
2 სენაკი / Senaki 8:00, 10:00, 11:00, 15:00, 17:00 4 სთ. 15 ლ.
2 აბაშა / Abasha 12:00, 13:00 4 სთ. 13 ლ.
2 ბაღდათი / Baghdati 10:00, 17:00 4 სთ. 12 ლ.
2 საირმე / Sairme 10:00 4 სთ. 20 ლ.
2 კიწია / Kitsia 10:00 4 სთ. 15 ლ.
2 ჩოხატაური / Chokhatauri 9:00, 10:00 4–30სთ. 15 ლ.
2 ოზურგეთი / Ozurgeti 9:00, 12:00, 14:00 5 სთ. 15 ლ.
2 ზესტაფონი / Zestafoni 7:30–დან 20:00–მდე ყოველ 40 წუთში 2–30სთ. 8 ლ.
2 ქუთაისი / Kutaisi 8:00–დან 14:00–მდე ყოველ ნახევარ საათში და 14:00–დან 20:00–მდე. ყოველ ერთ საათში 3–30სთ. 10 ლ.
1 ცაგერი–ლენტეხი / Tsageri – Lentekhi 9:30 5 სთ. 18–20ლ.
1 კასპი / Kaspi 8:30–დან 19:00–მდე ყოველ ნახევარ საათში 40 წთ. 2,50ლ.
1 თეზი–ოკამი / Tezi-Okami 12:00, 14:00, 16:00, 18:00 50 წთ. 2,50ლ.
1 ქვემოჭალა / Kvemochala 8:30, 12:00, 13:15, 17:00 1 სთ. 2,50ლ.
1 ლამისყანა / Lamiskana 12:00, 13:00, 15:30, 17:00 1 სთ. 2,50ლ.
1 ბერშვეთი / Bershueti 16:30 1 სთ. 5 ლ.
6 (1) მეჯვრისხევი / Mejvriskhevi 10:20, 16:30 1 სთ. 5 ლ.
1 რუისი / Ruisi 16:00 1–20 სთ
1 თიანეთი (ჟინვალის გავლით) / Tianeti 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00. 1 სთ. 5 ლ.
1 ოძისი / Odzisi 18:00 1 სთ.
1 აგარა–მოხისი–კოდა / Agara-Mokhisi-Koda 16:00 1–30სთ 5 ლ.
1 ნიქოზი – Niqozi 10:00, 16:00 1–30სთ 5 ლ.
1 ქარელი–დირბი / Kareli-Dirbi 10:00, 15:30 1–30სთ 5 ლ.
1 ქარელი–სასირეთი–საქაშეთი / Kareli-Sasireti-Sakasheti 13:00 1–30სთ 5 ლ.
1 ქარელი–დვანი / Kareli-Dvani 16:00 1–30სთ 5 ლ.
1 ზესტაფონი–ხიდარი / Zestafoni-Khidari 15:30 3 სთ. 8 ლ.
1 ზესტაფონი–ობჩა–სვირი / Zestafoni-Obcha-Sviri 15:00 3 სთ. 8 ლ.
1 ზესტაფონი–დილიკაური / Zestafoni-Dilikauri 15:00 3 სთ. 8 ლ.
1 ზესტაფონი–ოლემი / Zestafoni-Olemi 15:00 3 სთ. 8 ლ.
1 ზესტაფონი–კლდეეთი–ტაბაკა / Zestafoni-Kldeeti-Tabaka 16:30 3 სთ. 8 ლ.
1 ზესტაფონი–წყლაფორეთი–ვარძია / Zestafoni-Tskalaforeti-Vardzia 10:30 3 სთ. 8 ლ.
1 ზესტაფონი–კვალითი / Zestafoni-Kvaliti 17:30 3 სთ. 8 ლ.
1 ხარაგაული–კირცხი–ვარძია / Kharagauli-Kitskhi-Vardzia 09:30 3 სთ. 10 ლ.
1 ხარაგაული / Kharagauli 13:45 3 სთ. 8 ლ.
1 ხარაგაული–კიცხი / Kharagauli-Kitskhi 15:30 3 სთ. 10 ლ.
1 ხარაგაული–ლეღვანი / Kharagauli-Leghvani 17:30 3 სთ.
1 ხიდარი / Khidari 8:00 3 სთ. 8 ლ.
1 თერჯოლა / Terjola 9:00–დან 20:00–მდე ყოველ ერთ საათში 3 სთ. 10 ლ.
1 თერჯოლა–ღვანიკეთი / Terjola-Ghvaniketi 9:00 3 სთ. 10 ლ.
1 თერჯოლა–საზანო–თუზი / Terjola-Sazano-Tuzi 10:00, 18:00 3 სთ. 10 ლ.
1 თერჯოლა–ჩხარი–ძევრი / Terjola-Chkhari-Dzevri 13:00 3 სთ. 10 ლ.
1 ტყიბული / Tkibuli 10:00, 11:30, 15:00, 17:00, 18:00 3–30სთ 12 ლ.
1 სამტრედია–ვანი / Samtredia-Vani 8:30 4 სთ. 14 ლ.
1 სამტრედია–ვანი–ყუმური / Samtredia-Vani-Kumiri 15:00 4 სთ. 14 ლ.
1 სამტრედია–ვანი–სულორი / Samtredia-Vani-Sulori 16:00 4 სთ. 14 ლ.
1 მარტვილი (ხონის გავლით) / Martvili 8:30 4–30 სთ 18 ლ.
1 ვარციხე–ზეინდარი–ბზვანი / Vartsikhe-Zeindari-Bzvani 16:30 4–30 სთ 12 ლ.
1 ზერტი / Zertdi 16:30 1 სთ. 5 ლ.
1 საკურინთლო / Sakurintlo 11:00, 15:00, 19:00 1 სთ. 2,50ლ
1 დირბი–განი / Dirbi-Gani 10:00, 16:00 1–20 სთ 5 ლ.
1 ბათუმი / Batumi 8:00–დან 20:00–მდე, ყოველ ერთ საათში 6 სთ. 20 ლ.
1 ქობულეთი / Kobuleti 8:00–დან 20:00–მდე, ყოველ ერთ საათში 5 სთ 18 ლ.
1 ურეკი / Ureki 4–30 სთ 17 ლ.
1 ლანჩხუთი / Lanchkhuti 4–30 სთ 15 ლ.
1 სამტრედია / Samtredia 4 სთ. 12 ლ.
1 ალისუბანი / Alisubani 19:15 3–30 სთ 10 ლ.
13 მუხრანი / Muhkrani 9:30, 10:00–დან 20:30–მდე ყოველ ერთ საათში ერთხელ 40 წთ. 2 ლ.
13 ძალისი / Dzalisi 10:00, 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 19:00 40 წთ. 2 ლ.
13 ქსოვრისი / Ksovrisi 10:30, 12:00, 14:00, 19:00 40 წთ. 2 ლ.
13 ქსანი / Ksani 8:00–დან 20:00–მდე ყოველ ერთ საათში ერთხელ, კვირას არის 11:00, 13:00, 14:00, 16:00, 19:00, 20:00. 40 წთ. 2 ლ.
13 თიანეთი (ცხვარიჭამიის გავლით) 10:00, 14:00, 16:00 1 სთ. 5 ლ.
13 ჩარდახი / Chardakhi 10:00, 11:30, 13:00, 14:00, 15:00, 17:00, 20:00. 1 სთ 1,5 ლ
13 სიონი / Sioni 15:00 1–30სთ. 5 ლ.
13 კავთისხევი / Kavtiskhevi 9:15, 12:30, 14:30, 17:15, 19:00 1 სთ. 2,50 ლ
13 აღაიანი / Aghaiani 12:15, 14:15, 16:15, 18:00 40 წთ. 2 ლ.
13 ნაქალაქარი / Nakalakari 16:00 1 სთ. 5 ლ.
13 კორინთა–ოძისი / Korinta-Odzisi 15:30 40 წთ. 4 ლ.
13 ახალგორი / Akhalgori 8:00–დან 18–მდე ყოველ ერთ საათში ერთხელ 40 წთ. 3 ლ.
13 გორანა / Gorana 16:00 40 წთ. 5 ლ.
13 ქარჩოხი / Karchokhi 14:30 40 წთ. 5 ლ.
13 წეროვანი / Tserovani 10:00, 11:30, 13:00–დან 20:00–მდე ყოველ ერთ საათში ერთხელ. 30 წთ. 1,50 ლ

 

Advertisements

ორთაჭალის ავტოსადგური / Ortachala bus terminal

ს.ს თბილისის ცენტრალური ავტოსადგურიდან (ორთაჭალიდან) კახეთის მიმართულებით გამავალი ტრანსპორტი

From Ortachala bus terminal to Kakheti

# მიმართულება / Direction გასვლის დრო / Time of departure ფასი / Price GEL
1 ახმეტა-დუისი / Akhmeta-Duisi 7:30 10 ლ.
2 თელავი / Telavi 8:20 9:05 9:50 10:35 11:20 12:10 12:55 13:35 14:20 15:25 16:15 17:05 17:45 18:30 7 ლ.
3 ართანა / Artana 14:40 7 ლ.
4 ლაფანყური / Lafankuri 15:35 7 ლ.
5 ახმეტა / Akhmeta 10:05 15:10 18:10 8 ლ.
6 ახმეტა-მატანი / Akhmeta-Matani 11:30 13:00 8 ლ.
7 ჯოყოლო / Jokolo 14:20 10 ლ.
8 ომალო / Omalo 15:30 10 ლ.
9 ყვარელი / Kvareli 8:00 8:45 9:45 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 17:50 18:00 8 ლ.
10 ახ.სოფელი / Akhalsofeli 14:00 15:00 8 ლ.
11 შილდა / Shilda 9:00 11:00 14:45 16:15 17:20 8 ლ.
12 საბუე-ალმატი-გრემი / Sabue-Almati-Gremi 12:00 13:30 15:00 16:00 18:00 8 ლ.
13 ყვარელი-ენისელი / Kvareli-Eniseli 8:45 8 ლ.
14 ახ. სოფელი-ჭიკაანი / Akhalsofeli-Chikaani 9:30 12:00 13:00 16:00 18:00 8 ლ.
15 მთის ძირი / Mtis Dziri 15:10 18:45 8 ლ.
16 ბალღოჯიანი / Balghojiani 14:15 16:50 18:00 8 ლ.
17 კუჭატანი / Kuchatani 19:15 8 ლ.
18 დედოფლისწყარო / Dedoflistskaro 8:30 9:20 10:30 11:00 12:00 12:50 14:30 16:20 17:00 7 ლ.
19 ალვანი / Alvani 9:10 10:40 12:00 16:20 8 ლ.
20 ქედი / Qedi 8:40 12:00 13:50 15:20 17:00 10 ლ.
21 კახი / Kaxi 8:40 9:30 11:00 13:00 10 ლ.
22 ზაქათალა / Zakatala 8:30 10 ლ.

ავტოსადგური “ოკრიბა” – Bus Terminal “Okriba”

ავტოსადგურ “ოკრიბას” ტერიტორიიდან გამსვლელი სატრანსპორტო საშუალებები

Departure from bus terminal “Okriba”

კარალეთის ქ. 05, Karaleti Str 05.

ტელ: 0 (322) 34 26 92 – Tel

# მიმართულება / Direction გასვლის დრო / Time of Departure ფასი / Price GEL
1 საჩხერე-ჭიათურა / Sachkhere-Chiatura 8:00 სთ-დან ყოველ 1 საათში    From 8:00 in every hour 3 ლ.
2 მარტვილი / Martvili 8:30 9:30 10:30 13 ლ.
3 სენაკი / Senaki 8:00 სთ-დან ყოველ ნახევარ საათში From 8:00 in every half an hour 12 ლ.
4 ქუთაისი / Kutaisi 7:30 და 11:00 სთ-დან ყოველ ნახევარ საათში / From 11:00 in half an hour 7 ლ.
5 ხონი / Khoni 15:00 15:30 10 ლ.
6 ამბროლაური / Ambrolauri 6:30 დან 9:00 მდე From … Till 20 ლ.
7 ჭრებალო / Chrebalo 6:30 დან 9:00 მდე From … Till 20 ლ.
8 ახალქალაქი / Akhalkalaki 7:30 17:00 15 ლ.
9 ონი / Oni 6:30 დან 9:00 მდე From … Till 23 ლ.
10 ჯიხაისი / Jikhaisi 15:00 7 ლ.
11 ჯარიაშენი / Jariasheni 15:30 5 ლ.
12 ადიგენი / Adigeni 9:00 15:30 10 ლ.
13 ბაში / Bashi 16:00 10 ლ.
14 ბორჯომი-ბაკურიანი / Borjomi-Bakuriani 9:30 16:00 10 ლ.
15 ბათუმი / Batumi 7:30 სთ-დან ყოველ 1 საათში 20:00 სთ-მდე 12 ლ.
16 ზუგდიდი / Zugdidi 8:00 სთ-დან ყოველ საათნახევარში 20:00 სთ-მდე 12 ლ.
17 ტყიბული / Tkibuli 13:00 8 ლ.

ისნის ავტოსადგური / Isani bus terminal

ისნის ავტოსადგურიდან გამავალი ტრანსპორტი აღმოსავლეთ საქართველოს მიმართულებით

Departure from Isani bus terminal

# მარშრუტი / Direction გასვლის დრო / Time of departure თანხა / Price GEL
1 გურჯაანი / Gurjaani 8:40 9:20 10:00 10:40 11:20 12:00 12:25 12:50 13:15 13:40 14:05 14:30 14:55 15:20 15:45 16:10 16:35 17:00 17:25 17:50 18:15 18:40 19:05 19:30 5 ლ.
2 წნორი / Tsnori 8:30 9:30 10:10 10:50 11:30 12:00 12:50 13:25 14:00 14:40 15:10 15:40 16:10 16:50 17:40 18:05 18:50 19:20 6 ლ.
3 ლაგოდეხი / Lagodekhi 7:40 8:30 9:30 10:20 11:10 12:00 12:35 13:15 14:00 14:40 15:20 16:00 16:30 17:00 17:30 18:15 18:50 7 ლ.
4 ტიბაანი / Tibaani 10:10 12:50 13:50 14:50 16:30 6 ლ.
5 ოზაანი / Ozaani 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 6 ლ.
6 აფენი / Afeni 9:50 10:50 12:00 12:30 13:10 14:00 14:50 15:40 16:30 17:20 18:10 8 ლ.

ნავთლუხის ავტოსადგური / Navtlukhi bus terminal

ნავთლუხის ავტოსადგურიდან გამსვლელი ტრანსპორტი

Departure from Navtlukhi bus terminal

# მიმართულება / Direction გასვლის დრო / Time of departure ფასი / Price GEL
1 რუსთავი / Rustavi 8:00 სთ-დან ყოველ 20 წუთში 19:00 სთ-მდე / From 8:00 till 19:00 in every 20 minutes 1.3 ლ.
2 პატარძეული / Patardzeuli 9:15 სთ-დან ყოველ 45 წუთში 18:15 სთ-მდე / From 9:15 till 18:15 in every 45 minutes 2.5 ლ.
3 საგარეჯო / Sagarejo 8:00 სთ-დან ყოველ 20 წუთში 19:00 სთ-მდე / From 8:00 till 19:00 in every 20 minutes 3 ლ.
4 ხაშმი / Khashmi 9:00 სთ-დან ყოველ 90 წუთში 18:00 სთ-მდე / From 9:00 till 18:00 in every 90 minutes 2 ლ.
5 დმანისი / Dmanisi 10:00 სთ-დან ყოველ 1 საათში 18:00 სთ-მდე / From 10:00 till 18:00 in every hour 5 ლ.
6 ბოლნისი / Bolnisi 10:00 სთ-დან ყოველ 40 წუთში 18:00 სთ-მდე / From 10:00 till 18:00 in every 40 minutes 3.5 ლ.
7 სიონი / Sioni 11:00 18:00 5 ლ.
8 კაჭრეთი / Kachreti 12:00 5 ლ.
9 არაშენდა / Arashenda 14:00 5 ლ.
10 ჯიმითი / Jimiti 16:00 5 ლ.