ნავთლუხის ავტოსადგური / Navtlukhi bus terminal

ნავთლუხის ავტოსადგურიდან გამსვლელი ტრანსპორტი

Departure from Navtlukhi bus terminal

# მიმართულება / Direction გასვლის დრო / Time of departure ფასი / Price GEL
1 რუსთავი / Rustavi 8:00 სთ-დან ყოველ 20 წუთში 19:00 სთ-მდე / From 8:00 till 19:00 in every 20 minutes 1.3 ლ.
2 პატარძეული / Patardzeuli 9:15 სთ-დან ყოველ 45 წუთში 18:15 სთ-მდე / From 9:15 till 18:15 in every 45 minutes 2.5 ლ.
3 საგარეჯო / Sagarejo 8:00 სთ-დან ყოველ 20 წუთში 19:00 სთ-მდე / From 8:00 till 19:00 in every 20 minutes 3 ლ.
4 ხაშმი / Khashmi 9:00 სთ-დან ყოველ 90 წუთში 18:00 სთ-მდე / From 9:00 till 18:00 in every 90 minutes 2 ლ.
5 დმანისი / Dmanisi 10:00 სთ-დან ყოველ 1 საათში 18:00 სთ-მდე / From 10:00 till 18:00 in every hour 5 ლ.
6 ბოლნისი / Bolnisi 10:00 სთ-დან ყოველ 40 წუთში 18:00 სთ-მდე / From 10:00 till 18:00 in every 40 minutes 3.5 ლ.
7 სიონი / Sioni 11:00 18:00 5 ლ.
8 კაჭრეთი / Kachreti 12:00 5 ლ.
9 არაშენდა / Arashenda 14:00 5 ლ.
10 ჯიმითი / Jimiti 16:00 5 ლ.