ორთაჭალის ავტოსადგური / Ortachala bus terminal

ს.ს თბილისის ცენტრალური ავტოსადგურიდან (ორთაჭალიდან) კახეთის მიმართულებით გამავალი ტრანსპორტი

From Ortachala bus terminal to Kakheti

# მიმართულება / Direction გასვლის დრო / Time of departure ფასი / Price GEL
1 ახმეტა-დუისი / Akhmeta-Duisi 7:30 10 ლ.
2 თელავი / Telavi 8:20 9:05 9:50 10:35 11:20 12:10 12:55 13:35 14:20 15:25 16:15 17:05 17:45 18:30 7 ლ.
3 ართანა / Artana 14:40 7 ლ.
4 ლაფანყური / Lafankuri 15:35 7 ლ.
5 ახმეტა / Akhmeta 10:05 15:10 18:10 8 ლ.
6 ახმეტა-მატანი / Akhmeta-Matani 11:30 13:00 8 ლ.
7 ჯოყოლო / Jokolo 14:20 10 ლ.
8 ომალო / Omalo 15:30 10 ლ.
9 ყვარელი / Kvareli 8:00 8:45 9:45 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 17:50 18:00 8 ლ.
10 ახ.სოფელი / Akhalsofeli 14:00 15:00 8 ლ.
11 შილდა / Shilda 9:00 11:00 14:45 16:15 17:20 8 ლ.
12 საბუე-ალმატი-გრემი / Sabue-Almati-Gremi 12:00 13:30 15:00 16:00 18:00 8 ლ.
13 ყვარელი-ენისელი / Kvareli-Eniseli 8:45 8 ლ.
14 ახ. სოფელი-ჭიკაანი / Akhalsofeli-Chikaani 9:30 12:00 13:00 16:00 18:00 8 ლ.
15 მთის ძირი / Mtis Dziri 15:10 18:45 8 ლ.
16 ბალღოჯიანი / Balghojiani 14:15 16:50 18:00 8 ლ.
17 კუჭატანი / Kuchatani 19:15 8 ლ.
18 დედოფლისწყარო / Dedoflistskaro 8:30 9:20 10:30 11:00 12:00 12:50 14:30 16:20 17:00 7 ლ.
19 ალვანი / Alvani 9:10 10:40 12:00 16:20 8 ლ.
20 ქედი / Qedi 8:40 12:00 13:50 15:20 17:00 10 ლ.
21 კახი / Kaxi 8:40 9:30 11:00 13:00 10 ლ.
22 ზაქათალა / Zakatala 8:30 10 ლ.
Advertisements

ავტოსადგური “ოკრიბა” – Bus Terminal “Okriba”

ავტოსადგურ “ოკრიბას” ტერიტორიიდან გამსვლელი სატრანსპორტო საშუალებები

Departure from bus terminal “Okriba”

კარალეთის ქ. 05, Karaleti Str 05.

ტელ: 0 (322) 34 26 92 – Tel

# მიმართულება / Direction გასვლის დრო / Time of Departure ფასი / Price GEL
1 საჩხერე-ჭიათურა / Sachkhere-Chiatura 8:00 სთ-დან ყოველ 1 საათში    From 8:00 in every hour 3 ლ.
2 მარტვილი / Martvili 8:30 9:30 10:30 13 ლ.
3 სენაკი / Senaki 8:00 სთ-დან ყოველ ნახევარ საათში From 8:00 in every half an hour 12 ლ.
4 ქუთაისი / Kutaisi 7:30 და 11:00 სთ-დან ყოველ ნახევარ საათში / From 11:00 in half an hour 7 ლ.
5 ხონი / Khoni 15:00 15:30 10 ლ.
6 ამბროლაური / Ambrolauri 6:30 დან 9:00 მდე From … Till 20 ლ.
7 ჭრებალო / Chrebalo 6:30 დან 9:00 მდე From … Till 20 ლ.
8 ახალქალაქი / Akhalkalaki 7:30 17:00 15 ლ.
9 ონი / Oni 6:30 დან 9:00 მდე From … Till 23 ლ.
10 ჯიხაისი / Jikhaisi 15:00 7 ლ.
11 ჯარიაშენი / Jariasheni 15:30 5 ლ.
12 ადიგენი / Adigeni 9:00 15:30 10 ლ.
13 ბაში / Bashi 16:00 10 ლ.
14 ბორჯომი-ბაკურიანი / Borjomi-Bakuriani 9:30 16:00 10 ლ.
15 ბათუმი / Batumi 7:30 სთ-დან ყოველ 1 საათში 20:00 სთ-მდე 12 ლ.
16 ზუგდიდი / Zugdidi 8:00 სთ-დან ყოველ საათნახევარში 20:00 სთ-მდე 12 ლ.
17 ტყიბული / Tkibuli 13:00 8 ლ.

ისნის ავტოსადგური / Isani bus terminal

ისნის ავტოსადგურიდან გამავალი ტრანსპორტი აღმოსავლეთ საქართველოს მიმართულებით

Departure from Isani bus terminal

# მარშრუტი / Direction გასვლის დრო / Time of departure თანხა / Price GEL
1 გურჯაანი / Gurjaani 8:40 9:20 10:00 10:40 11:20 12:00 12:25 12:50 13:15 13:40 14:05 14:30 14:55 15:20 15:45 16:10 16:35 17:00 17:25 17:50 18:15 18:40 19:05 19:30 5 ლ.
2 წნორი / Tsnori 8:30 9:30 10:10 10:50 11:30 12:00 12:50 13:25 14:00 14:40 15:10 15:40 16:10 16:50 17:40 18:05 18:50 19:20 6 ლ.
3 ლაგოდეხი / Lagodekhi 7:40 8:30 9:30 10:20 11:10 12:00 12:35 13:15 14:00 14:40 15:20 16:00 16:30 17:00 17:30 18:15 18:50 7 ლ.
4 ტიბაანი / Tibaani 10:10 12:50 13:50 14:50 16:30 6 ლ.
5 ოზაანი / Ozaani 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 6 ლ.
6 აფენი / Afeni 9:50 10:50 12:00 12:30 13:10 14:00 14:50 15:40 16:30 17:20 18:10 8 ლ.

ნავთლუხის ავტოსადგური / Navtlukhi bus terminal

ნავთლუხის ავტოსადგურიდან გამსვლელი ტრანსპორტი

Departure from Navtlukhi bus terminal

# მიმართულება / Direction გასვლის დრო / Time of departure ფასი / Price GEL
1 რუსთავი / Rustavi 8:00 სთ-დან ყოველ 20 წუთში 19:00 სთ-მდე / From 8:00 till 19:00 in every 20 minutes 1.3 ლ.
2 პატარძეული / Patardzeuli 9:15 სთ-დან ყოველ 45 წუთში 18:15 სთ-მდე / From 9:15 till 18:15 in every 45 minutes 2.5 ლ.
3 საგარეჯო / Sagarejo 8:00 სთ-დან ყოველ 20 წუთში 19:00 სთ-მდე / From 8:00 till 19:00 in every 20 minutes 3 ლ.
4 ხაშმი / Khashmi 9:00 სთ-დან ყოველ 90 წუთში 18:00 სთ-მდე / From 9:00 till 18:00 in every 90 minutes 2 ლ.
5 დმანისი / Dmanisi 10:00 სთ-დან ყოველ 1 საათში 18:00 სთ-მდე / From 10:00 till 18:00 in every hour 5 ლ.
6 ბოლნისი / Bolnisi 10:00 სთ-დან ყოველ 40 წუთში 18:00 სთ-მდე / From 10:00 till 18:00 in every 40 minutes 3.5 ლ.
7 სიონი / Sioni 11:00 18:00 5 ლ.
8 კაჭრეთი / Kachreti 12:00 5 ლ.
9 არაშენდა / Arashenda 14:00 5 ლ.
10 ჯიმითი / Jimiti 16:00 5 ლ.